3D İpek Kirpik Uygulaması

   Yüz güzelliğimizde görsel anlamda kaşlardan sonra gözler gelir ve gözlerin de tamamlayıcısı kirpiklerdir. Gözü koruma vazifesinin yanısıra yüz ifadesinde kaşlar ve gözler ile beraber bir bütünlük oluşturur. Kirpikler yüz estetiğinin olmazsa olmazıdır. Birçok toplumda olduğu gibi bizim toplumumuzda da uzun, kalın ve kıvrık kirpikler güzelliğin, dişiliğin ve cazibenin bir simgesi olmuştur.

   Bunun tam tersi ise cazibenin kaybolmasına ve kişinin belki de psikolojik problemlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Estetik ve çekici görünme isteği takma kirpikler, maskara gibi kozmetiklerin ve son yıllarda kirpiklerin daha uzun ve dolgun olmasını sağlayan ipek kirpik kullanımını yaygınlaştırmıştır. Fakat uzmanın doğru eğitim almayışından kaynaklı kalitesiz malzeme seçimi, kirpik analizi yapamama, yanlış kirpik takma gibi sebeplerden dolayı ipek kirpik zarar veriyor algısı oluşmuştur. Bu tamamen yanlıştır. Doğru teknik ve kaliteli ürün ile uygulanmış ipek kirpik uygulaması kirpiği dökmez, göze zarar vermez ve müşterinizi mutsuz etmez.

Nasıl Uygulanır?

   Kişinin kirpik uzunluğu, kalınlılığı analiz edilerek uygun kirpik seçilir. Uzman danışanın kirpiklerine bakarak olması gereken teknikle ilgili bilgiyi misafirine verir. Onayı doğrultusunda işleme geçilir. Tekniğine ve yoğunluğuna, danışan ve uzman beraber karar verirler.

Uygulama Süresi?

    İstenilen tekniğe bağlı olarak değişir; minimum bir buçuk, maksimum iki saat sürer.

Kendi Kirpiklerime Zarar Verir M-mi?

   Kirpik uygulamalarında donanımlı uzmanlar tercih edilmelidir. Doğru teknik ve kaliteli ürün ile takılan ürün kirpiğe asla zarar vermez.

 

Bakımı Nasıl Oluyor?

   Yağlı temizleme ürünlerinden uzak durulmalı. Kirpiklerin günlük taranmasına dikkat edilmeli. Ayda bir uzmanınız tarafından kontrol edilmeli, dökülen kirpikler var ise onların yerine yeni kirpik takılmalı.

 

Makyajımı Kolaylıkla Temizleyebilir miyim?

   Evet, makyajınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Kirpiğinizi çok ovmamanız gerekir.

 

ipek kirpik, 3d ipek kirpik, ipek kirpik yapımı, ipek kirpik takma, ipek kiripik taktırma, kalıcı makyaj, kalıcı makyaj eğitimi, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj fiyatları, makyaj, makyaj uygulama,

2021 © Tüm hakları Sevgi Önel tarafından saklıdır. İzin alınmaksızın hiçbir içerik ve görsel kullanılamaz.