Mikro Pigment İstanbul LTD. ŞTİ.

   2000 yılından bu yana Eğitim konusunda yaptığımız detaylı çalışmalar ve sektör analizleri sonunda, güzellik uzmanlarının uygulamalarda kullanmak ve müşterilerine tavsiye etmek için değerli ürünler seçmekte zorlandığını gördük. Bu sebeple 2014 yılında Mikropigment İstanbul şirketini kurup, Nouveau Contour - Holland Türkiye Distüribütörlüğünü alarak, kalıcı makyaj cihazı ve pigment konusunda üstün kalite ve çok büyük prestije sahip ürünleri, güzellik ve kalıcı makyaj uzmanlarımızla buluşturduk. 6 yılı aşkın süredir devam ettirdiğimiz Nouveau Contour International distüribütörlüğümüz, Türkiye'de Kalıcı Makyaj uygulamalarında yeni bir üst seviye oluşturmuştur.

   Micropigment İstanbul olarak, uluslararası cihaz ve pigment distribütörlüğü ile birlikte, içeriğinden kullanım prosedürüne ve ambalajlamasına kadar tamamen kendi tasarımımız olan ürünlerin üretimini 2017 yılından bu yana yapmaktayız.

   Üretimini yaptığımız tüm ürünlerde önceliğimiz, insan sağlığı ve tüm canlılara saygıdır. Dermotolojik ve oftalmolojik testleri yapılmış, hayvanlar üzerinde deneyimlenmemiş ürünleri uzmanlarımızın kullanımına sunarız. Etki gücü, kalıcık süresi ve çok iyi hesaplanmış kullanım protokolleri, tasarladığımız tüm ürünlerin ortak özelliği olup, yüksek kalite konusunda tatmin edici uygulamalar yaratır.

   Kaş vitamini, Kaş laminasyonu, Kalıcı makyaj silme solüsyonu, BB Mezo Glow Mikropigment İstanbul markamızın ilk ürünleri olup, farklı uygulamalar için aynı kalite ve özenle hazırlanmış geliştirme faaliyetlerimiz devam etmektedir.

   Kalıcı Makyaj konusunda uzman eğitimi, cihaz kalitesi ve pigment içeriğinin asla vazgeçilemeyecek üç önemli unsur olduğunu bilerek, sektör gereksinimleri ve yeni bakış açıları geliştirmeye devam etmekteyiz. Teknik araştırma ve tasarım aşamaları tamamlanan MPS Permanent Technology kalıcı makyaj cihazımız, üretilmeye başlanmış ve 2021 yılı içinde Türkiye'de uzmanlarımızın kullanımına sunulacaktır.

   Güzellik ve bakım sektörüne ürün ve eğitim konusunda verdiğimiz hizmetler, geliştirme faaliyetlerimiz, yenilik ve üstün kalite anlayışımız, tüm dünya da etkin marka olmak üzerine kurduğumuz hedefin önemli adımlarıdır. Micropigment İstanbul Güzellik ve Bakım sektöründe sadece yatırımcı değil aynı zamanda sektör etiği ve gönülden hizmet anlayışını benimsemiş bir kurum olarak çizdiği yolda ilerlemeye devam etmektedir.

2021 © Tüm hakları Sevgi Önel tarafından saklıdır. İzin alınmaksızın hiçbir içerik ve görsel kullanılamaz.