Kalıcı Makyaj Silme

Kalıcı Makyaj Silme

   Silme uygulaması kaliteli solüsyon ve yetkin uzmanlar tarafından hassasiyet ile yapılması gereken bir uygulamadır. Uygulama anı ve sonrası bakım prosedürleri konusunda kişi doğru bilgilendirilmeli, kesinlikle prosedüre uyulmalıdır.

 

Kalıcı Makyaj Silme İşlemi Sonrası İz Kalır mı?

   Remover ile kaş silme uzmanlar tarafından tercih edilen bir uygulama olmasına rağmen uygulama ve iyileşme aşamasında oluşabilecek komplikasyonların bazı nedenleri vardır.

 

*Uygulama yapan uzmanın yeterli teknik bilgi donanımına sahip olmaması,

*Kalitesiz solüsyon yanlış kullanım teknikleri ,

*Danışanın devam ve bakım eksikliğinden kaynaklı scar izi, kızarıklık vb. bazı olumsuzluklar yaşanabilir.

 

   Mikropigment Kozmetik İstanbul Pigment Remover Solüsyonu, Sevgi ÖNEL kalitesiyle güzellik uzmanlarına kazandırılmış ve profesyoneller için hazırlanmıştır.

 

Remover ile Kaş Silme Nedir?

   İstenmeyen, hatalı yapılmış kalıcı makyaj işlemlerinin solüsyon yardımıyla pigment moleküllerini parçalayarak deri yüzeyine doğru itilmesini sağlayan silme işlemidir. İşlem öncesi, anı ve sonrası uygulanması gereken prosedürler dikkatle ve özenle uygulandığında mükemmel sonuç kaçınılmazdır. Kalıcı makyaj silme işlemi doğru ürün, doğru iğne seçimi, doğru teknik ile birleştiğinde hatalı yapılmış istenmeyen pigmentleri deriden arındırır.

   Kaş silme işlemlerinde istenilen sonucu almak için uygulama tekniği ve urun iki önemli unsurdur. Pigment silme uygulaması yapmadan önce, doğru urun ve teknik bilgisi edinmelisiniz. Gereklilikleri yerine getirilerek yapılan uygulamalarda doku kaybı yasanmaz. 

   Kendi markamız adı altında üretilen solüsyonlarımız, eğitimle birlikte uzmanlarımıza sunulmaktadır. Uzmanlarımız, remover hakkında teorik ve uygulamalı olarak bilinçlendirilmektedir. Seans aralıkları, uygulama yapılan kişinin silinmesi gereken alana göre belirlenir.

 

kaş silme, kaş silme uygulaması, silme uygulaması, makyaj silme uygulaması, kalıcı makyaj silme, dudak silme, dudak silme uygulaması, kaş silme eğitimi, 

2021 © Tüm hakları Sevgi Önel tarafından saklıdır. İzin alınmaksızın hiçbir içerik ve görsel kullanılamaz.