Dudak Uygulaması

Dudak Pigmentasyonu

   Kalıcı makyaj uygulamalarında kaşta olduğu gibi dudakta da tasarım önemli bir aşamadır. Dudak simetri bozuklukları, pigment kaybı ve koyu morluklar bu yöntem ile giderilmektedir. Kullanılacak pigment, iğne seçimi öncesi ve sonrası bakımda oluşabilecek komplike sıkıntıları minimalize etmek için çok önemlidir.

   Dudak pigmentasyon uygulamalarında işlem yapılacak dudak renginin alt zemini doğru analiz edilmelidir. Mevcut ön analiz sonrası ilgili pigment veya pigmentler seçilerek çalışma alanına uygulama yapılmalıdır. Bu seçilen pigmentlerden bazıları astar zemin olarak tercih edilebilmektedir. Bu nedenle ön analiz doğru yapılmalıdır. Tek bir renk ile farklı dudak zeminlerinde, birbiri ile denk olmayan görünümler elde edilebilir. Uzman doğru pigmentoloji bilgisi ve uygulama yöntemiyle tüm olumsuzlukları olumluya çevirebilmelidir.

   Kişinin yaşı, yüz şekli, mimikleri, moda eğilimleri bu tasarımları oluşturmadan önce belirlenmeli ve en uygun olanı belirlenerek uygulanmalıdır.

   Kalıcı makyaj uygulama alanlarından biri olan dudak, zor pigment zerki ile birçok uzmanın kâbusu ve çabuk renk ayrılması ile müşterilerin memnuniyetsizliği ile anılmaktadır. Ancak bu durum doğru bilinen yanlışların sonuçlarıdır. Uygulama açısı, kullanılan pigment kalitesi ve seçilen iğne, pigmentin deri altında, doğru alana gönderilmesinde etkili olacağı gibi dudakta oluşabilecek komplike olumsuzlukları en aza indirecektir. Sevgi Önel ve Nouveau Contour ailesi olarak sizleri kalite ile buluşturmakta ve olumsuzlukları ortadan kaldırmaktayız.

 

Kimler Tarafından Tercih Edilir?

   Kozmetik olarak günlük ruj kullanımına son vermek isteyenler, dudakta pigment kaybı yaşandığında, yaşlılarda dudaklarda oluşan pigment kaybında, dudaklara belirgin görünüm kazandırmak isteyenler ve mor dudaklarda tercih edilebilmektedir.

   

Üzerine Ruj Sürülebilir mi?

   Evet sürülebilir. Sınırsız renk seçeneği kullanabilirsiniz.

 

Silinebilir mi?

   Evet, silinebilir.

kalıcı makyaj, kalıcı makyaj eğitimi, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj fiyatları, makyaj, kalıcı makyaj dudak, kalıcı makyaj uygulama, dudak, kalıcı dudak, dudak uygulaması ,ruj, kalıcı ruj, dudak tasarımı,

2021 © Tüm hakları Sevgi Önel tarafından saklıdır. İzin alınmaksızın hiçbir içerik ve görsel kullanılamaz.