Hakkımızda

   Kurucumuz Sevgi Önel, makyaj ve kalıcı makyaj alanındaki 21 yıllık tecrübesiyle, 2014 Yılında M.E.B Sevgi Önel Güzellik Uzmanlığı Kursu‘nu kurarak güzellik ve bakım sektörüne, farklı alanlarda değerli uzmanlar yetiştirmeye başlamıştır.

   Güzellik ve  bakım sektörünün çok geniş bir hizmet alanına sahip olması sebebiyle, her dalda ayrıcalıklı uygulamalar yapan uzmanların eğitimi konusunda, çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz. Tüm dünyada, teknolojik gelişmelerin, bilimsel çalışmaların ve güzellik trendlerinin hızla değişimine uyum sağlayarak, güncel bilgi temini ve yüksek kalitede uygulama alanlarında, her zaman sektörün ilk sırasında yerimizi almaktayız.

   Kalıcı Makyaj, Güzellik Uzmanlığı, Makyaj, Protez Tırnak ana dallar olmak üzere, alt branşlar ve master programlarla eğitim içeriklerini sıklıkla güncellemekteyiz. Öğrencilerimize sadece teknik eğitim vermekle kalmayarak, sektör dinamikleri ve yetenekleri doğrultusunda master program yönlendirmeleri de yapmaktayız.

   Güzellik ve Bakım sektörüne, yaptığı işin teknik ve teorik bilgisine tamamen hakim ve yetkin uzmanlar kazandırırken, bünyemizde bulunan ve üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerle, eğitim ve hizmet alanlarındaki kalite anlayışını en üst seviyede tutmayı sürekli hedef olarak belirledik. Eğitmenlerimizin sahip olduğu etik değerler ve mesleki etik anlayışımızı, yetiştirmekte olduğumuz tüm uzmanlara ilk ilke olarak benimsetmeyi ve bu saygın mesleğe bakış açısını şekillendirmeyi görev kabul ediyoruz.

   Eğitimini verdiğimiz her branşın, bilimsel gerçekler ile donatılmış sanat çalışmaları olduğunu biliyor ve diplomamızı almış olan her öğrencinin, bu disturu taşıyan bir elçi olduğuna inanıyoruz.

 

 

2021 © Tüm hakları Sevgi Önel tarafından saklıdır. İzin alınmaksızın hiçbir içerik ve görsel kullanılamaz.