Kalıcı Makyaj Eğitimi

"Güzellik sanatla, sanat ustalıkla olur." Diyen Nouveau Contour Türkiye Genel Distrübütörü ve uluslararası eğitmeni Sevgi ÖNEL sizlerin uzmanlaşacağınız akademik yolculukta ustalık becerileri kazandırmayı hedefliyor ve sizleri sınırsız eğitim programlarımıza davet ediyor!  

 

Kalıcı Makyaj Eğitimimiz Hakkında

   Sevgi Önel Güzellik Uzmanlığı Kursu olarak verdiğimiz eğitimleri önemsiyoruz. Sizlerin yetkin birer uzman olabilmeniz adına tüm detayları teorik ve bol pratikli uygulamalarla pekiştirerek, kariyerinizde ilerlerken sizlere eşlik ediyoruz. Her zaman yineledeğimiz sınırsız eğitim anlayışımızla, eğitim öncesi ve sonrası eğitimlerimizle kendinizi geliştirebilirsiniz.   

   102 saatlik resmi eğitim süresini tamamlayan kalıcı makyaj uzman adayları hem bu süreç içerisinde hem de sonrasında diledikleri kadar CANLI MODEL çalışması yapma hakkına sahiptir. Bizim için beceri gelişimi  (uygulama kalitesi) tüm kriterlerin üzerindedir  ve öğrencilerimize canlı model konusunda asla sınırlama koymayız.

 

Kalıcı Makyaj nasıl öğrenilir?

M.E.B.’na bağlı kalıcı makyaj eğitimi verme yetkisine sahip olan özel kurslara devam ederek öğrenilir. Teknik ve uygulama eğitimi tamamlandıktan sonra ,eğitmen tarafından öğrencinin beceri seviyesi değerlendirilerek canlı model çalışması yaptırılır.

Kalıcı makyaj kursu kaç ay?

M.E.B. Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu 102 saattir. Kursu ay olarak hesaplamak doğru bir yöntem değildir 102 saatlik Kalıcı Makyaj Eğitimi hafta içi hergün alınan eğitim ile yaklaşık 13 günde tamamlanmaktadır veya haftanın belirli günleri müsaitlik durumunuza göre sizin için hazırlanan özel bir çalışma programına katılarak tamamlayabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Eğitiminde Kullanılan Cihaz ve Malzemeler 

   Her bir uzman adayına cihaz, iğne , pigment ve çalışma kiti eksiksiz olarak verilmektedir.

Kalıcı Makyaj Eğitimi Sertifikaları

   Eğitimi tamamlayan tüm öğrenciler M.E.B Onaylı Kalıcı Makyaj Uzmanı sertifikası almak için sınava girmeye hak kazanmaktadır. M.E.B onaylı 3. Seviye 102 saatlik kalıcı makyaj sertifikası ile müşterilerinize karşı vereceğiniz güven, gerek  mesleki yetkinlik olarak önde oluşunuz sizin kazancınız olacaktır 

   Öğrencilerimiz, Sevgi Önel Internatinol Academy olarak uluslararası geçerlilikte yurt dışında belgeli olarak çalışabilmeyi ve yurt dışı işyeri açma hakkı sağlayan Professional Permanent MakeUp  Artist International Certificate verilmektedir.

   Kişiye özel öğrenme metodları dikkate alınarak, her bir uzman adayı ile birebir eğitim tadında ilerlediğimiz eğitimlerimizde; profesyonel kazanımlarını tamamlamış, teknik beceriye sahip başarılı birer uzman olmalarını sağlıyoruz. Yapabilir miyim? kaygısından soyutlanacağınız sınırsız bir eğitim programı sunuyoruz.  

"Ne olmak, ne yapmak istiyorsanız en iyisini yapmalısınız. Azimle, emekle, istekle ve sabırla..." 

   Teorik anlatımları takip eden teknik çizimler ve renk çalışmaları ile algılarımızı oluşturduk. Bu yerleşen algılarımızı pratik reel uygulamalarla aşama aşama hayata geçirdik. Eğitimimiz bitti mi? Hayır. Asıl yolculuğumuz tam bu aşamada, tam bitti derken yeniden başladı. Tüm uzmanlarımızla olduğu gibi sınırsız sunduğumuz eğitim anlayışımız dahilinde gerek teknik çizimler gerek uygulamlar ile takipte kalacağız. İlk uygulamalarını başarıyla tamamlayan uzmanlarımızı mesleki kariyerleri dahilinde kendilerine eşlik edecek uzman eğitmen Sevgi ÖNEL'in eğitim kitapçığı ve eğitim sonrası canlı desteğimiz güçlendirecek. Sektöre birbirinden değerli, yetenekli ve başarılı uzman adaylarını kazandırmanın gururu da bizlere yetecek. 

 

Kalıcı Makyaj Kurs Katılım Koşulları

  • 19 – 47 yaş aralığında 
  • İlkokul ve üstü mezuniyet

 

kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak, kalıcı makyaj eyeliner,kalıcı makyaj dipliner, kalıcı makyaj kaş tasarım, kalıcı makyaj uygulama, uygulamalı dersler

*Kalıcı Makyaj Nedir?

*Anatomi Bilgisi

*Pigmentoloji

*Cilt Tipine Göre Doğru Renk Seçimi

*Rengi Dönmüş Hatalı Yapılmış Renkleri Düzeltme

*3 Farklı Kıl Tekniği Çalışmaları

*3D Kıl Tekniği Çalışmaları

*Gölgeleme Teknikleri (Pudralama - Mixleme - Ombreleme)

*Aktive Eyebrows Tekniği

*Altın Oran Kaş Tasarımı

*Kalıcı Göz Pigmentasyonu

*Kalıcı Dudak Pigmentasyonu

*Canlı Model Uygulaması

 

*Ürün Bilgisi

*Uygulama Protokolü

*Canlı Model Uygulaması

*Ürün Bilgisi

*Uygulama Protokolü

*Çizim Çalışması

*Canlı Model Uygulaması

*Ürün Bilgisi

*Uygulama Protokolü

*Canlı Model Uygulaması

*Ürün Bilgisi

*Uygulama Protokolü

*Canlı Model Uygulaması

*Ürün Bilgisi

*Uygulama Protokolü

*Canlı Model Uygulaması

2021 © Tüm hakları Sevgi Önel tarafından saklıdır. İzin alınmaksızın hiçbir içerik ve görsel kullanılamaz.