Kalıcı Makyaj Eğitimi

"Güzellik sanatla, sanat ustalıkla olur." Diyen Nouveau Contour Türkiye Genel Distrübütörü ve uluslararası eğitmeni Sevgi ÖNEL sizlerin uzmanlaşacağınız akademik yolculukta ustalık becerileri kazandırmayı hedefliyor ve sizleri sınırsız eğitim programlarımıza davet ediyor!  

 

   Sevgi Önel Güzellik Uzmanlığı Kursu olarak verdiğimiz eğitimleri önemsiyoruz. Sizlerin yetkin birer uzman olabilmeniz adına tüm detayları teorik ve bol pratikli uygulamalarla pekiştirerek, kariyerinizde ilerlerken sizlere eşlik ediyoruz. Her zaman yineledeğimiz sınırsız eğitim anlayışımızla, eğitim öncesi ve sonrası eğitimlerimizle kendinizi geliştirebilirsiniz.   

   Kişiye özel öğrenme metodları dikkate alınarak, her bir uzman adayı ile birebir eğitim tadında ilerlediğimiz eğitimlerimizde; profesyonel kazanımlarını tamamlamış, teknik beceriye sahip başarılı birer uzman olmalarını sağlıyoruz. Yapabilir miyim? kaygısından soyutlanacağınız sınırsız bir eğitim programı sunuyoruz.  

"Ne olmak, ne yapmak istiyorsanız en iyisini yapmalısınız. Azimle, emekle, istekle ve sabırla..." 

   Teorik anlatımları takip eden teknik çizimler ve renk çalışmaları ile algılarımızı oluşturduk. Bu yerleşen algılarımızı pratik reel uygulamalarla aşama aşama hayata geçirdik. Eğitimimiz bitti mi? Hayır. Asıl yolculuğumuz tam bu aşamada, tam bitti derken yeniden başladı. Tüm uzmanlarımızla olduğu gibi sınırsız sunduğumuz eğitim anlayışımız dahilinde gerek teknik çizimler gerek uygulamlar ile takipte kalacağız. İlk uygulamalarını başarıyla tamamlayan uzmanlarımızı mesleki kariyerleri dahilinde kendilerine eşlik edecek uzman eğitmen Sevgi ÖNEL'in eğitim kitapçığı ve eğitim sonrası canlı desteğimiz güçlendirecek. Sektöre birbirinden değerli, yetenekli ve başarılı uzman adaylarını kazandırmanın gururu da bizlere yetecek. 

Çift Sertifika İmkanı! 

   Hem M.E.B onaylı hem de distrübörü olduğumuz Nouveau Contour International geçerli sertifikaya sahip oluyorsunuz. Bu ne demek? Bir çok ülkede kalıcı makyaj sertifikanızla bu işi yapabileceğiniz gibi M.E.B onaylı 3. Seviye 102 saatlik kalıcı makyaj sertifikası ile de siz kendinizin yetkinliğini belgelerinizle ispatliyorsunuz. Gerek müşterilerinize karşı vereceğiniz güven, gerek belgesiz bu işi yapan meslektaşlarınızdan, mesleki yetkinlik olarak önde oluşunuz sizin kazancınız oluyor. 

 

Sertifika : Sevgi Önel – Kalıcı Makyaj Eğitimi’ni başarı ile tamamladığınız zaman M.E.B Onaylı Kalıcı Makyaj Uzmanı Diploma ve INTERNATIONAL NOUVEAU CONTOUR Sertifikası alacaksınız. 

Canlı Model Uygulama : Tüm eğitimlerimiz, eğitimin sonunda uzmanlarımız eşliğinde canlı model ile uygulanmaktadır. 

Sınırsız Eğitim : Eğitimlerimizde süre sınırlaması yoktur. Eğitimler kişi öğrenene kadar sınırsızdır. 

kalıcı makyaj, kalıcı makyaj eğitimi, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj fiyatları, makyaj, kalıcı makyaj dudak, kalıcı makyaj eyeliner, eyeliner, dipliner, kalıcı makyaj dipliner, kalıcı makyaj kaş, kaş, kaş tasarım, kalıcı makyaj uygulama,

*Kalıcı Makyaj Nedir?

*Anatomi Bilgisi

*Pigmentoloji

*Cilt Tipine Göre Doğru Renk Seçimi

*Rengi Dönmüş Hatalı Yapılmış Renkleri Düzeltme

*3 Farklı Kıl Tekniği Çalışmaları

*3D Kıl Tekniği Çalışmaları

*Gölgeleme Teknikleri (Pudralama - Mixleme - Ombreleme)

*Aktive Eyebrows Tekniği

*Altın Oran Kaş Tasarımı

*Kalıcı Göz Pigmentasyonu

*Kalıcı Dudak Pigmentasyonu

*Canlı Model Uygulaması

 

*Ürün Bilgisi

*Uygulama Protokolü

*Canlı Model Uygulaması

*Ürün Bilgisi

*Uygulama Protokolü

*Çizim Çalışması

*Canlı Model Uygulaması

*Ürün Bilgisi

*Uygulama Protokolü

*Canlı Model Uygulaması

*Ürün Bilgisi

*Uygulama Protokolü

*Canlı Model Uygulaması

*Ürün Bilgisi

*Uygulama Protokolü

*Canlı Model Uygulaması

2021 © Tüm hakları Sevgi Önel tarafından saklıdır. İzin alınmaksızın hiçbir içerik ve görsel kullanılamaz.