Kaş Uygulaması

Kalıcı Kaş Uygulamasında Tasarım  

   Kaş uygulamasının en önemli aşamalarından bir tanesi tasarımdır. Nedeni ise kaş şeklimizin yüzümüzdeki tüm ifadeyi belirlemesidir. Doğru tasarlanmış kaş, kişiyi dinamik ve olduğundan daha genç gösterir. Ama bunun aksi olup uzman, yüz anatomisini bilmez ve kişiye uygun kaş şeklini belirleyemez ise kişi sinirli, hüzünlü, yorgun vs. bir yüz ifadesine sahip olacağından daha yaşlı gözükebilir. Bu durum bize kaş şeklimizin yüzdeki tüm ifadeyi belirlediğini gösterir. Unutulmamalıdır ki her kişinin kendine has bir yüz ifadesi vardır.

 

Kaş Uygulama Anı ve Olması Gereken

   Kişinin yüz şekline uygun en doğal kaş tasarlanır. Her bir kılın akış yönü belirlenir, tasarlanır, danışanın onayına sunulur. Onayı alındıktan sonra işleme geçilir. Her bir kıla en yakın doğal vuruşlarla kıl görüntüsü çizilir. Uygulamaya geçmeden uzmanının tercih ettiği anestezi kremi uygulama yapılacak bölgeye sürülür.

 

Acı Hissedilir mi?

   Her kişinin bir acı eşiği vardır. Fakat bu uygulamalarda çok küçük mikro iğneler kullanıldığı için genellikle acı hissedilmez. Uygulama öncesi lokal anesteziyle uyuşturulma yapıldığından çok hassas kişilerde sinek ısırığı gibi bir acı tarif edebiliriz.

 

Kaşlarım Kalın Olacak mı?

   Tasarımda onayladığıanız kaş modelinin aynısı çıkar. Ekstra herhangi bir kaş kalınlığı olmayacaktır.

 

Kaşlarım Koyu Duracak mı?

   Kaş renginize uygun renk seçildiği için kendi kıllarınızdan ayırt edilmeyecektir. Ekstra bir koyuluk söz konusu olmayacaktır.

 

Kaşlarımda Şişme Olacak mı?

   Hayır. Kaş uygulamalarımızda herhangi bir şişme söz konusu değlidir.

 

Kişiye Özel Renk Seçimi Nasıl Olur ?

   Her kişinin kendine özel cilt alt tonu vardır. Cilt analizinizden sonra ten renginiz, kaş renginiz, saç renginiz ve göz renginiz baz alınarak renk belirlenir. Hangi renk uygulanacağını danışanımız da görür ve onayı doğrultusunda renk seçilir. Renk seçiminde de tasarım seçiminde de benim önerim ve danışanımın isteği doğrultusunda karar verilir. 

 

Nasıl Uygulanır?

   Kişinin yüzüne uygun tasarım yapıldıktan sonra renk seçimi yapılır. Sonrasında lokal anestezi uygulanır. Tek kullanımlık iğne ile uygulamaya geçilir. (Tüm ürünler Nouveau Contour ürünleridir. Cilde herhangi bir zararı yoktur.)

 

Ne Kadar Kalıcı?

   Kişinin cilt yapısına ve kullanılan tekniğe bağlı olarak süre değişmektedir. Kıl tekniği en az 1 - 1.5 yıl, pudralama tekniği 1 yıl, dolgu tekniğide 3 - 5 sene arası kalmaktadır.

 

Kimlere Uygulanabiliyor?

   Herhangi bir cilt hastalığı olmayan, kaş şeklinden memnun olmayan, asimetri kaşı olan kişilere uygulanabilir.

kalıcı makyaj, kalıcı makyaj eğitimi, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj fiyatları, makyaj, kalıcı makyaj kaş, kaş, kaş tasarım, kalıcı makyaj uygulama,

2021 © Tüm hakları Sevgi Önel tarafından saklıdır. İzin alınmaksızın hiçbir içerik ve görsel kullanılamaz.